روش های ارسـال کالا

روش های ارسـال کالا در فروشگاه اینترنتـی آی سی سی کالا

فروشگاه اینترنتـی آی سی سی کالا با شرایط ارسـال زیـر 3 ساعت در مناطـق 22 گانـه تهـران، لذت خریدی متفـاوت را بـرای شمـا فراهم کرده است.

شهر تهران – مناطق 22 گانه

تحویل اکسپرس ( فقط درون شهر تهران )

مشتریـانی که با این روش ثبت سفارش نمایند، سفارش خود را در کمتر از 3 ساعت تحویل خواهند گرفت.

شنبه تا چهارشنبه

سفارش های ثبت شده تا قبل از ساعت 15 در همان روز ارسال می شود و سفارش های ثبت شده بعد از ساعت 15 در اولین روز کاری بعدی و از ساعت 9 الی 13 ارسال می شود.

پنج شنبه ها

سفارش های ثبت شده تا قبل از ساعت 13 در همان روز و سفارش های ثبت شده بعد از ساعت 13 در اولین روز کاری بعدی و از ساعت 9 الی 13 ارسال می شود.

 

هزینه ارسـال اکسپرس از درب انبـار تا مقصد نهـایی مبلغ 30000 تومان و به عهده خریدار می باشد.

تحویل عادی ( فقط درون شهر تهران )

شنبه تا چهارشنبه

سفارش های ثبت شده تا قبل از ساعت 12 تا ساعت 20 همان روز ارسال می شود و سفارش های ثبت شده بعد از ساعت 12 در اولین روز کاری بعدی و از ساعت 12 الی 20 ارسال می شود.

پنج شنبه ها

سفارش های ثبت شده تا قبل از ساعت 12 در همان روز و سفارش های ثبت شده بعد از ساعت 12 در اولین روز کاری بعدی و از ساعت 12 الی 20 ارسال می شود.

 

هزینه ارسـال عادی برای سفـارش های بیشتـر از یک میلیون تومان بصورت رایگـان و برای سفارش های کمتر از یک میلیون تومان مبلغ 20000 تومان و به عهده خریدار می باشد.

حومه تهران و سایر نقاط ایـران

پست پیشتاز

شنبه تا چهارشنبه

سفارش های ثبت شده تا قبل از ساعت 12 در همان روز و سفارش های ثبت شده بعد از ساعت 12 در در اولین روز کاری بعدی ارسال می شود.

پنج شنبه ها

سفارش های ثبت شده تا قبل از ساعت 11 در همان روز و سفارش های ثبت شده بعد از ساعت 11 در اولین روز کاری بعدی ارسال می شود.

 

مدت زمان رسیدن کالا به دست مشتری در حال حاضر و با توجه به شرایط فراگیری ویروس کرونا و گند زدایی بسته های پستی 2 الی 5 روز کاری می باشد.

هزینه ارسـال توسط پست پیشتاز + هزینه بسته بندی برای سفـارش های بیشتـر از یک میلیون تومان بصورت رایگـان و برای سفارش های کمتر از یک میلیون تومان مبلغ درج شده در صفحه تسویه حساب و به عهده خریدار می باشد.

تیپاکس

شنبه تا چهارشنبه

سفارش های ثبت شده تا قبل از ساعت 14 در همان روز و سفارش های ثبت شده بعد از ساعت 14 در اولین روز کاری بعدی ارسال می شود.

پنج شنبه ها

سفارش های ثبت شده تا قبل از ساعت 11 در همان روز و سفارش های ثبت شده بعد از ساعت 11 در اولین روز کاری بعدی ارسال می شود.

 

مدت زمان حدودی رسیدن کالا به دست مشتری در حال حاضر و با توجه به شرایط فراگیری ویروس کرونا و گند زدایی بسته های پستی 1 الی 3 روز کاری می باشد.

هزینه ارسـال توسط تیپاکس بصورت پس کرایه و به عهده خریدار می باشد.

سفارش دهنده موظف است قبل از انتخاب روش ارسال توسط تیپاکس، از وجود دفتر تیپاکس در شهر خود، به منظور تحویل گرفتن مرسوله اطمینان پیدا کند. در غیر اینصورت مسئولیت مراجعه به نزدیکترین دفتر تیپاکس جهت تحویل گرفتن مرسوله، به عهده مشتری خواهد بود.

هزینه ارسال مجدد سفارش، در صورت عدم حضـور مشتری در هنگام تحویل سفـارش و بازگشت کالا به فروشگاه، به عهده مشتـری می باشد.

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

در رابطه با سرویس تحویل کالا، سفارش مشتری مقابل درب اصلی ساختمان تحویل داده می شود.( به دليل قوانين و محدوديت هاى موجود در رابطه با ویروس کرونا )

جهت رسیـدگی به درخواست مشتـریان در زمینـه آسیب یا ایـراد فیـزیکی کالا، اکیداً توصیـه می شود، سلامت فیزیکی و ظـاهری کالاهای دریـافتی را در حضـور پیک تحـویل دهنده سفـارش بررسی نمایید و یا به محض مشـاهده، موارد را از طریق تلفن 28423790 – 021 داخلی 2 و یا ارسـال تیکت از طریق صفحه تماس با ما، به بخش تغییر در سفارش یا ارسال کالا اطلاع دهید.