گارانتی

کالاهای اصلی با گارانتی های معتبر در فروشگاه اینترنتـی آی سی سی کالا

 

فروشگاه اینترنتـی آی سی سی کالا اصالت و کیفیت کالاهایش را تضمین و آنهـا را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می کند.

 

کالاهای اصلی

از آنجـا که فروشگـاه اینترنتـی آی سی سی کالا برای تامیـن کالاهای ارائه شده در وب سـایت، تنهـا با شرکت های معتبـر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می کند، مشتریـان می توانند اطمینـان داشته باشند که کالای دارای هولـوگرام و برچسب معتبـر که هیچگـونه دخل و تصـرفی در آن صورت نگرفتـه و از مجـاری قانونی وارد کشـور شده است، را از فروشگاه اینترنتـی آی سی سی کالا خریـداری می کنند.

شـرکت هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نماینـدگی رسمی ندارند و امکان واردات کالا را ندارند، فعالیـت آنها غیـرقانونی محسـوب می شود.

ذکـر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنـده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبـر است که کیفیـت کالا را تعییـن می‏ کند.

در حـال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سـایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیـل خط تولیـد ارزان‏ تر است که در این کشـور تولید شده اند.

 

گارانتی اصلی

شرکت هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان وارد کننـدگان قـانونی در کشـور فعالیت می کنند و اسامی آنها در سایت این وزارتخانه ذکر شده، میبایست گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند.

بنـابراین گارانتی اینگـونه شرکت ها، گارانتی معتبـر محسـوب می شود. به این ترتیب مشتریـانی که گارانتی های بی نـام و نشـان آنها را سردرگم کرده است، می توانند گارانتی های معتبـر را از نامعتبـر شنـاسایی کنند.

تمـامی محصولات ارائه شده در فروشگـاه اینترنتـی آی سی سی کالا توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبـادی قانونی وارد کشـور شده اند.

لازم به ذکر است کلیـه کالاهای مشمـول گارانتی، پس از تحویل به خریدار، طبق شرایط درج شده در صفحه بازگشت کالا، دارای 7 روز ضمـانت بازگشت کالا میباشند و پس از مدت ذکر شده مشتریان میتـوانند از خدمـات پشتیبـانی و خدمات پس از فروش درج شده در برگه یا برچسب و شرایط ضمانت نامه کالای خریداری شده بهره مند شوند.

 

بررسی مسـاله و حل مشکـل کالای مورد نظر در حوزه صلاحیت شرکت گـارانتی کننده است و فروشگـاه اینترنتـی آی سی سی کالا هیچگونه مسئولیتـی نسبت به مشکلات اشاره شده نخـواهد داشت ولی در جهت سهـولت و همکـاری در جهت رفع مشکـل همـواره در کنار شما مشتـری گرامی خواهد بود.

 

کالاهای متفرقه

به دلیل افزایش قیمت کالاهای اورجینال و اصلی، سایت آی سی سی کالا اقدام به فروش محصولات با کیفیت با برندهای متفرقه و جلب نظر تمامی اقشـار جامعه را نموده است.

در این راستا، مشتریان عزیز ما میتوانند کالاهایی با برندهای متفرقه اما با کیفیت، با مهلت تست ذکر شده در صفحه هر محصول را تهیه نمایند.

 

در آخـر این نکته را نیز یادآور می شویم که کلیـه کالاهایی که در فروشگـاه اینترنتـی آی سی سی کالا عرضه می شوند به هیچ عنوان کالای کارکرده نمیباشد.